|
 
 
   
007 LEGENDS: AY HAREKATI (MOONRAKER) Duyruldu.
Umut Karacaoğlan, 24 Mayıs 2012 Perşembe | Arşiv kelimeleri: 007 LEGENDS, Bond
007 Legends'taki altı bond filmi görevinden ilki duyruldu.


Bond film serisinin 11. filmi olan Ay Harekatı, kısa süre önce duyurulan 007™ Legends video oyunundaki altı klasik Bond filmi görevinden ilki. Gizli ajanları milyarder sanayici Hugo Drax’ın ünlü uzay üssüne götürecek olan görevde oyuncular şüpheli müttefiklere güvenip güvenmeyeceklerine karar verecek ve bu kötülük yuvasına sızarak Bond tarihinin en ünlü kötü adamlarından biri olan Jaws’ı yok etmeye çalışacaklar. Amaç? Düşmanı engellemek ve Drax’ın dünyayı zehirleme planlarını bozmak. 

Türünün ilk örneği olan 007 Legends Bond video oyunu altı klasik Bond filmini birleştiren özel hikayesi ile şimdiye kadar gördüğünüz en geniş kapsamlı Bond oyun deneyimini sunacak! 007 Legends aynı filmlerde olduğu gibi oyunculara son teknoloji ürünü eşyalar, Bond’un ünlü Walther PPK tabancası da dahil olmak üzere bir çok silah ve birbirinden çekici otomobiller sunacak; çeşitli egzotik mekanlarda kötü adamları haklamak, göz alıcı hareketler yapmak ve elbette müthiş çekici Bond kadınlarını etkilemek için Bond’un zekasını ve tarzını kullanma imkanı verecek. Oyuncular Moonraker oynanış fragmanını www.007legends.com/social_media adresinden seyredebilirler. 007 Legends hakkında daha fazla bilgi için oyunun resmi web sayfasına www.007Legends.com adresinden ulaşabilir veya www.facebook.com/007LegendsGame Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.   19 Ekim 2012 tarihinde çıkması planlanan 007 Legends EON Productions Ltd. Ve Metro-Goldwyn-Mayer Studios, Inc. (MGM) lisanslı altında Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için Eurocom tarafından geliştiriliyor.

3119 kez okundu.
İlgili Haberler
Team Bondi'nun Borcu Dağı Aşmış
09 Ekim 2011 Pazar
L.A Noire'in PC Çıkış Tarihi
30 Eylül 2011 Cuma
 
Makaleler
Çanlar PSN Kardeşliği İçin mi Çalıyor?
PSP VITA Ön İnceleme
Oyuncular Kapışıyor
Türk Telekom, Pantel ile yurtdışı çıkış hızında vites yükseltiyor.
Project Cafe
Bu Neslin En İyi 10 Oyun Trailer'ı
Max Payne 3
Max Payne 3
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Mass Effect 3
Resident Evil 6
Assassin's Creed Revelations
Pro Evolution Soccer 2012
Rage
Dungeon Siege III
L.A. Noire
Yorum ekle
İsim soyad
:
Yorum
:
Bu haberi puanla
:
Onay Kodu :
Etik anlayışa uymayan, düzeysiz, birbirinin tekrarı ve ilgili içeriğin konusu ile bağdaşmayan yorumlar silinecektir. Yorumlarınızı anlaşılır bir yazı dili ile imla kurallarına uygun bir şekilde yapmaya, lütfen özen gösteriniz. Teşekkürler.
- Dijikent
Yorumlar
Bu habere henüz bir yorum yapılmamış.
---- ----
Dijital Eğlence Yaşam Kültürü
DİJİKENT © 2007