|
 
 
   
STAR WARS OLD REPUBLIC TÜRKİYE LANSMANI YAPILDI
Oğuzhan Hasdemir, 14 Şubat 2012 Salı | Arşiv kelimeleri: star wars, STAR WARS OLD REPUBLIC, basın bülteni, aral
Göz alıcı bir Star Wars evrenine hoş geldiniz! Star Wars The Old Republic oyununun Türkiye Lansmanı yüzlerce hayranının katılımı ile gerçekleşti


 

Dünyada yüzbinlerce hayranı olan, en çok oynanılan oyunların başında gösterilen Star Wars, Türk hayranları için daha önce benzerine rastlanmamış bir etkinliğe imza attı. Aral, D&R, 501. Lejyon ve Asi Lejyonu işbirliği ile Pazar günü İstinye Park D&R’da düzenlenen Star Wars The Old Republic Türkiye Lansmanı, oyunseverlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. En sevdikleri Star Wars karakterlerini yakından görmek için mağazaya akın eden yüzlerce Star Wars hayranı, oyunlarını imzalatmak ve fotoğraf çektirebilmek için birbirleri ile kıyasıya yarıştı.

 

12 Şubat Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında D&R İstinye Park’ta yapılan lansman, Lucasfilm resmi fan topluluğu Lejyon 501 ve Asi Lejyonu üyelerinin Star Wars hayranları için hazırladığı çok özel gösteriye sahne oldu. Tüm dünyada benzeri etkinliklerle adını duyuran 501. Lejyon ve Asi Lejyonu üyelerinin hazırladığı ve etkileyici sahnelerin canlandırıldığı etkinlik, tüm Star Wars fanlarına açık olarak gerçekleştirildi. Türkiye’de daha önce bir benzerine rastlanmamış etkinlikte; oyunseverler Darth Vader ile fotoğraf çektirmenin, Obi-Wan Kenobi’ye Star Wars The Old Republic poster ve oyun imzalatmanın heyecanını yaşadılar.

 

Yüzlerce oyunun satıldığı Star Wars The Old Republic Türkiye Lansmanında, yediden yetmişe çok sayıda Star Wars hayranı Force FX Işın kılıçlarına da büyük ilgi gösterdi. Türkiye Lansmanı için D&R’ın kapısını çalan Darth Vader, Obi Wan Kenobi ve Boba Fett hayranlarına unutulmaz bir Star Wars deneyimi yaşattı.

2580 kez okundu.
İlgili Haberler
STAR WARS™: THE OLD REPUBLIC™RAFLARDAKİ YERİNİ ALIYOR
02 Şubat 2012 Perşembe
Star Wars: The Old Republic Türkiye'de Gecikecek
15 Aralık 2011 Perşembe
THQ, UFC® UNDISPUTED® 3’ÜN ONLİNE ÖZELLİKLERİYLE İLGİLİ DETAYLARI AÇIKLADI
12 Şubat 2012 Pazar
ARAL’DAN EA OYUNLARINDA %50’YE VARAN İNDİRİM!
16 Aralık 2011 Cuma
THQ, UFC® UNDISPUTED® 3’ÜN ONLİNE ÖZELLİKLERİYLE İLGİLİ DETAYLARI AÇIKLADI
12 Şubat 2012 Pazar
Aral'dan F1 2011 Ödüllü Yarışma
18 Ocak 2012 Çarşamba
 
Makaleler
Çanlar PSN Kardeşliği İçin mi Çalıyor?
PSP VITA Ön İnceleme
Oyuncular Kapışıyor
Türk Telekom, Pantel ile yurtdışı çıkış hızında vites yükseltiyor.
Project Cafe
Bu Neslin En İyi 10 Oyun Trailer'ı
Max Payne 3
Max Payne 3
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Mass Effect 3
Resident Evil 6
Assassin's Creed Revelations
Pro Evolution Soccer 2012
Rage
Dungeon Siege III
L.A. Noire
Yorum ekle
İsim soyad
:
Yorum
:
Bu haberi puanla
:
Onay Kodu :
Etik anlayışa uymayan, düzeysiz, birbirinin tekrarı ve ilgili içeriğin konusu ile bağdaşmayan yorumlar silinecektir. Yorumlarınızı anlaşılır bir yazı dili ile imla kurallarına uygun bir şekilde yapmaya, lütfen özen gösteriniz. Teşekkürler.
- Dijikent
Yorumlar
Bu habere henüz bir yorum yapılmamış.
---- ----
Dijital Eğlence Yaşam Kültürü
DİJİKENT © 2007