|
 
 
   
STAR WARS™: THE OLD REPUBLIC™RAFLARDAKİ YERİNİ ALIYOR
Oğuzhan Hasdemir, 02 Şubat 2012 Perşembe | Arşiv kelimeleri: Star Wars: The Old Republic, ea, star wars, lucas arts
Beklenen gün geldi! Star Wars: The Old Republic bu hafta Türkiye’de satışa sunuluyor


 

Göz alıcı bir Star Wars evreni.  Binlerce saatlik oyun içeriği. Etkileyici hikayeler. Yüzlerce dublaj sanatçısı tarafından seslendirilen muhteşem diyaloglar. Bir Electronic Arts markası olan BioWare bugün Türkiye için tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından, şimdiye kadar 100’den fazla ödül kazanmış Star Wars: The Old Republic sunucularının aktif hale getirildiğini duyurdu.

Oyun sunucularında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması, sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim olması için farklı ülkelerde farklı tarihlerde çıkartılan Star Wars: The Old Republic, Türk oyuncular için geliyor…

Sunucuların hayata geçirilmesiyle birlikte oyuna akın eden oyuncuların sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim yaşamaları için BioWare müşteri destek takımlarının durmaksızın devam eden mesaisi her geçen gün artarak devam ediyor.

 

BioWare, EA ve Star Wars hayranları için çok büyük bir günün geldiğini ve bu bekleyişe değdiğini belirten BioWare Kurucu Ortağı ve EA Bioware Label Genel Müdürü Dr. Ray Muzyka, “Star Wars: The Old Republic’e ayırdığımız kaynaklar ve destek bugün bitmeyecek. Türe getirdiğimiz yenilikler bu yolculuğun yalnızca başı; devam eden yatırımlarımız ve önümüzdeki haftalar, aylar ve yıllar boyunca oyunculardan alacağımız geri bildirimler sayesinde bu deneyimi geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Devasa online oyun türüne hikaye ve kişisel seçimler ekleyip, son derece kaliteli bir senaryo ve seslendirmelerle güçlendirerek oyuncuların DVO’lara bakış açısını değiştiriyoruz. The Old Republic’in konumundan son derece memnunuz ve oyunumuzu ileride daha da iyi hale getirmek için oyuncularla birlikte büyümeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. 

 

Star Wars: The Old Republic BioWare ve LucasArts’ın hikaye tabanlı devasa online oyunudur ve kişisel seçim ve sonuçlara odaklı oyun yapısı, yüksek kaliteli, eksiksiz seslendirilmiş hikayesi ile online oyunlarda devrim yaratmaktadır. Klasik Star Wars filmlerinin binlerce yıl öncesinde geçen hikaye oyuncular arkadaşlarıyla takımlar kurarak filmlerdekine benzer destansı savaşlara katılacak ve birbirinden canlı gezegenlerle dolu galaksiyi keşfedecekler. Oyuncular Galaktik Cumhuriyet veya Sith İmparatorluğu’na katılacak, aralarında Jedi Knight, Jedi Consular, Smuggler, Trooper, Sith Warrior, Sith Inquisitor, Bounty Hunter ve Imperial Agent gibi sekiz sınıf arasından seçimlerini yapacaklar. Ayrıca etkileyici müziklere sahip olan Star Wars: The Old Republic şimdiye kadar gördüğünüz en sarıcı online oyun deneyimlerinden birini sunacak.

 

Star Wars: The Old Republic’i satın aldığınızda oyuna 30 günlük erişime de hak kazanacak. Star Wars: The Old Republic’i sipariş vermek için lütfenwww.aralgame.com adresini ziyaret ediniz.

 

Star Wars: The Old Republic hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.twitter.com/aralgame sayfasını takip edin veya www.facebook.com/aralgame sayfasını beğenin.

2717 kez okundu.
İlgili Haberler
Star Wars: The Old Republic Türkiye'de Gecikecek
15 Aralık 2011 Perşembe
Star Wars: The Old Republic'in Çıkış Tarihi Açıklandı
25 Eylül 2011 Pazar
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'un İnceleme Notları!
18 Mart 2014 Salı
THQ, Darksiders 2'nin Çıkış Tarihini Açıkladı
15 Şubat 2012 Çarşamba
STAR WARS OLD REPUBLIC TÜRKİYE LANSMANI YAPILDI
14 Şubat 2012 Salı
Star Wars: The Old Republic Türkiye'de Gecikecek
15 Aralık 2011 Perşembe
Star Wars: The Old Republic'in Çıkış Tarihi Açıklandı
25 Eylül 2011 Pazar
Lego Star Wars III: The Clone Wars'ı test edin.
25 Şubat 2011 Cuma
 
Makaleler
Çanlar PSN Kardeşliği İçin mi Çalıyor?
PSP VITA Ön İnceleme
Oyuncular Kapışıyor
Türk Telekom, Pantel ile yurtdışı çıkış hızında vites yükseltiyor.
Project Cafe
Bu Neslin En İyi 10 Oyun Trailer'ı
Max Payne 3
Max Payne 3
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Mass Effect 3
Resident Evil 6
Assassin's Creed Revelations
Pro Evolution Soccer 2012
Rage
Dungeon Siege III
L.A. Noire
Yorum ekle
İsim soyad
:
Yorum
:
Bu haberi puanla
:
Onay Kodu :
Etik anlayışa uymayan, düzeysiz, birbirinin tekrarı ve ilgili içeriğin konusu ile bağdaşmayan yorumlar silinecektir. Yorumlarınızı anlaşılır bir yazı dili ile imla kurallarına uygun bir şekilde yapmaya, lütfen özen gösteriniz. Teşekkürler.
- Dijikent
Yorumlar
Bu habere henüz bir yorum yapılmamış.
---- ----
Dijital Eğlence Yaşam Kültürü
DİJİKENT © 2007